A-Consult plus, spol. s r. o.

Společnost A-Consult plus, spol. s r. o. byla založena v roce 1991. Po celou dobu své existence se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti oceňování, znalectví a v oblasti ekonomického poradenství. Od roku 1992 je zapsána v I. oddílu seznamu znaleckých ústavů jmenovaných ministerstvem spravedlnosti v oblasti ekonomika, od roku 2021 po novele Zákona o znalcích a tlumočnících se stává znaleckou kanceláří.

V naší společnosti jsou zaměstnáni významní odborníci, kteří své znalosti uplatňují při výuce na AMBIS.Vysoké škole a Vysoké škole ekonomické v Praze. Dále publikují odborné články a recenze a podílejí se na pořádání školení či připomínkování zákonů.

Kromě zaměstnanců má společnost A-Consult plus rozsáhlou síť odborných poradců a specialistů v jednotlivých oborech, a to jak z praktické, tak z akademické sféry. Počtem zaměstnanců se řadíme k největším znaleckým ústavům v České republice, což nám umožňuje být velmi flexibilní a zpracovávat i velmi rozsáhlé projekty.

Společnost má více než 430 spolupracujících znalců a odhadců ve všech regionech České republiky, kteří pro oceňování nemovitostí používají software ACONS. Tento sotware byl vyvinutý roku 1994, od té doby je průběžně rozšiřován a aktualizován.

A-Consult plus je zakládajícím členem Asociace certifikovaných odhadců z.s., která je od roku 2000 členem mezinárodní asociace FIG (International Federation of Surveyors) a je od roku 1999 certifikován dle normy kvality ISO 9001.

Náš rozsáhlý tým specialistů v jednotlivých oborech je zárukou kvality a profesionality poskytovaných služeb již 30 let.

Potřebujete znalecký posudek nebo ocenění?

Zobrazit více