Hledáme do svého týmu nového zaměstnance

Asistentka – Office manager

Náplň práce:

• organizační a administrativní podpora kanceláře

• aktivní spolupráce s ředitelem

• správa databáze odhadců

• evidence znaleckých posudků, ocenění

• komunikace s kolegy

• příprava účetních podkladů

Požadujeme:

• SŠ vzdělání

• MS Office (Excel, Word, Outlook), rychlá orientace v digitálních technologiích obecně

• výborné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování, samostatnost

• Schopnost hledat řešení problémů, umět si poradit, flexibilita

• odpovědnost za svoji práci

• řidičské oprávnění skupiny B výhodou

Nabízíme:

• perspektivní zaměstnání v renomované společnosti

• zajímavá, samostatná a odpovědná práce

• možnost odborného růstu

• odpovídající platové ohodnocení

• možnost zkráceného úvazku (6h)

• sídlo společnosti na Praze 1 s výbornou dopravní dostupností

Nástup: dohodou – 12/2021

Své životopisy zasílejte na pavlina.smejkalova@a-consultplus.cz

Potřebujete znalecký posudek nebo ocenění?

Zobrazit více